strona główna

Lista wystawców 2019

4 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z
Nazwa firmy Stoisko
4
4ORCHARD Sp. z o.o. B3
A
AB Group C100
ACS - ROLNIK .PL C1a
ACTIV Sp. z o.o. A64
AD-ROL Adam Wilomski C78
ADOB Sp. z o.o. Sp. k. B257
ADVISER PHU ANNA ŁUKOWICZ C31a
AGCO - MASSEY FERGUSON C73
Agraplant B8
Agrarius A19
Agrimpex Sp.z o.o. C30
AgriProfi Eiffel-Convey-Geoplant vivai C27
Agro Leliwa C97
AGRO PARTNERS B43
Agro Smart Lab Sp. z o.o. B229
AGRO WANICKI C10
AGRO-CENTR A68
AGRO-SIEĆ MASZYNY C42
AGRO-SON Paweł Wilomski C78
Agro-Sur C1
Agro-Trus B236
AGROBARD sp.j. C104
AGROFIM representative of NETAFIM/AGROFIM Poand Sp. z o.o. C42
Agrofresh Polska Sp. z o.o. B259
AgroJet- Konsulting Piotr Zasiewski B18
Agrokalkulator - rozwiązania pracownicze dla rolnictwa B223
Agrola C99
Agromax s.c. C78
Agromix Niepołomice - Polski Producent Adiuwantów C59
Agronom Plants B67
Agrosimex Sp. z o.o. A6/B92
AGROTIM C72
AJAPPLE B235
Akpil B221
Albuz A17
ALEMPLAS GROUP C22
ALFA - Nawodnienia B52
ALFA TRANS PAK A85
Alonet S.C. B206
Alphascents B249
Alseed Agro B246
Alventa S.A. B248
Amagro B110
AMG - Landini C36
Anderwald C11
Apnova s.c. Jendrzejczak Piotr A12
Apple Bio CO LTD B51
APROMET B5
AquaTom Tomasz Kroc B41
ARAG SRL C5
Arcelormittal B73
Arkop B212
Arysta Lifescience Polska B25
Association Rafde Cameroon B36
Atmo -Control A36
Autopolmozbyt Sp.z o.o. C77
Aweta G&P bv B238
Azelis B2
B
BAB Poand A13
BASF Polska Sp. z o.o. A65
Bayer Polska Sp. z o.o. B93
Beijer Ref Polska C9
Bekuplast S.A. B53
Belchim Crop Protection B9
Berling S.A. A40
BEST-PEST B230
Bevo Sp. z o.o. A42
Bio Vending B204
Biocont Polska B250
Biodevas A89
Bioeko PJ A10
Biopharmacotech B100
Boomkwekerijen Maas A58
Boryna A89
Brematech Polska A47
Brinkman Polska Sp. z o.o. B258
Broker Maszyny C64
Budmech Systemy Nawadniające A44
Bury Maszyny Rolnicze C41
C
CARBOHORT Podłoże Nowej Generacji A53
Center Plast Sp. z o.o. B22
Ceres International Sp.z o.o. B72
CERMAC -Italian Producers of Technologies for Agroindustry A56
Chemirol Piekary B57
CHEREK A46
Chłodnie KA Barański Paweł C6
CLEANBACTER ITM Sp. z o.o. C90
Compo Expert A39
Coolex B58
CORTEVA agriscience dział rolniczy firmy DowDuPont B94
D
DAKAR C60a
Delphy Poland B65
Delta Tadeusz Mucha i Współnicy Sp.J. B63
Ditta Seria C81
DOM-WID C54
Dominiak A6a
Doschem/Eurochem B226
Drewgór B4
Dropplant - systemy nawadniania B113
Dwa Jabłka C55
E
Ecco A37
EIFFEL INDUSTRIA MATERIE PLASTICHE S.p.A. C27
Eko-Wap Sp. z o.o. A86
Ekodarpol B105
Elektronika SA Technika Chłodnicza C20
Elkner- Service B47
Elrol C62
ELWA Sp.J. A49
Energia Słoneczna B44
ENZA ZADEN B56
Euroflora Andrzej Otwiaska B256
EUROPLAST C3
F
Fall Creek Driesvenplant A88
Fargola A81
Farmer B70
Felimpex C98
Fertigo B21
FHU OPEN BOX B247
Filocal Polska B81
Fiskars Polska B31
Flevoplant Polska B87
Floramedia Poska B207
FMR Lisicki C65
Fosfan S.A. B79
Fresh Forward Marketing B251
Fruit Logistica 2019 - Berlin B254
Frusto Spółdzielnia Agrolok B16
G
Gal-Eko Bartłomiej Ciećko B39
Gas-Systems C7
Geo Polska B88
GEOLINE by Tecomec C57
Geoplant Vivai B11
Giotto Polonia Sp. z o.o. B255
Gomar C12
Gospod.Ogrod.Aleksandra Kusibab-Wyka B15
Gospodarstwo Ogrodnicze Krupińscy B40
Gospodarstwo Ogrodnicze Szetyńscy B85
Gospodarstwo Ogrodnicze Tadeusz Mularski, Maria Mularska B101
Gospodarstwo Ogrodnicze Waganowice B15
Gospodarstwo Rolno-Szkółkarskie ARNO B200
Gospodarstwo Szkółkarskie GRZYWA B78
GOtrack C56
Grad Projekt.PL A9
GRAMINA C91
GRAZIANI PACKAGING A56
Green Grow International B220
Greenland Technologia A7
GREENPUNKT B74
Greens sort C15
Grupa Inco S.A. B80
Grupa KON-PLAST Sp. z o.o. Sp. k. B38
Grupa Producentów Rozsad Krasoń B50
H
HA-DWA-O B6
HARDI C85
Haygrove Sp.zo.o. B23
Hifi Filter Polska C59
HM.Clause B20
HORTICO S.A B234
HORTPLANT Szkółka Truskawek B231
Hortpress A11
Huber-Brugger B7
Humus Sp. z o.o. B228
HUSAR Łukasz Dominiak C51
Husqvarna
Huwa -San B45
Hydro-Masz C93
I
ICB Pharma A34
ICL Polska Sp. z o.o. B95
Idea Getin Leasing S.A. A16
IGRIT.PL A30
Imago Polska B88
INFIA srl A56
Informia Polska Sp. z o.o. B48
Innvigo A90
Instytut Ogrodnictwa Skierniewice A66
Instytut Ogrodnictwa; Projekt: BIOGLEBA A72
Instytut Przemysłu Organicznego B241
Intermag A80
Invest - Rol C44
Izolacje Pluimers - Piana Natryskowa C60b
J
Jagoda JPS C38
Jagodnik
Jankowski i Syn B251
K
Kaack B245
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego A22
KŁOCZEWIAK S.C. C29
KMK Agro C79
Kokos C53
KOPGARD C25
Koppert B239
KORBANEK Jakość i Doświadczenie C83
Kraege International B61
Krawiec Traktor s.c. C39
KRÓLIK C47
KUHN - Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. C71
Kwazar B32
L
L. GOBBI srl A56
Laboratorium Badawcze ALAB PLUS B215a
Landi-Tech C14
LANGREN B108
LECHTIM B216
Legro B213
LEMARPOL - wózki widłowe Sp. z o.o. C63
M
Macro Plastics B89
MARTEX A71
Max Vand C78
MCMS Warka Sp. z o.o. C34
Mega Fruit - System C21
MEGRAN B37
Melex Sp. z o.o. C66
Mescomp C45
Messer Polska Sp. z o.o. A35a
Metos Polska Sp. z o.o. A33
Microlife Spółka z o.o. A67a
MicroSystem
MILBOR PMC C61
MILEX Systemy Nawadniania C28
MINOS AGRI C92
Mirpol Sp. z o.o. B232
Moskit C76
MPJ B218
MRJ Agrotim C5
N
NaturalCrop Poland B54
Niewczas Szkółka Sadzonek Truskawek B62
NOVAFARM C75
NUFARM POLSKA B26, B106
NUNHEMS POLAND Sp. z o.o. B24
O
Ogrofol Sp. z o.o. A32
Opakowania Drewniane -Franciszek Jan Węgrzynowski A50
OrCal B14
ORSKOV FOODS S.A. B222
OWOCOWY CYMES ZNAD WISŁY B35
OZE-BIOMAR A21
P
P.E. EKOFLORA - KRAŚNIK - NAWOZY DOLISTNE B60
Paweł Korfanty A57
Pestila B225
PHU Agromal A69
PHU Biotel Sp. z o.o./ Bio Energy Lt.
PHU KRIS SYSTEMY NAWODNIENIA B208
PHU PUCH A82
PLANTALUX Sp. z o.o. B211
Plantenkwekerij de Kemp BV A31
PLANTICO ZIELONKI Sp. z o.o. A54
PLANTIN B15
Plantpress Sp. z o.o. A92
PNOS Sp. z o.o. A55
POLAND FRUITS B82
Poland Plants B27
Polcalc Sp. z o.o. B103
Poldrip B49
Polsad Jacek Korczak A2
Polska borówka Sp. z o.o. A57
Polskie Borówki A57
POLWIRE WAKNOR B242
POMONA COMPANY Sp. z o.o. A82
PPHU SOLDRIP B200
PPUCH Tarczyn C95
Pro-Tech Tunele B66
PROBIOTICS POLSKA B107
Producent Płyt Warstwowych - IZOPANEL Sp. z o.o. A48
Promar C69
PROMAT Sp. z o.o. C26
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOGRANŻOWE AGAT Piotr Jasiński C43
Q
QUALIVAL B251
R
R-PLAST B104
Redpack Packaging Machinery B84
Rewera B227
Rijk Zwaan Polska Sp. z o.o. B55
RINIERI SRL A56
Rolmech Sp. z o.o C31
ROLREX Sp. z o.o. C32
ROLWAS B102
ROSA Producent wężyków sadowniczych C60
Rury Walczaka B214
RW WALPOLE A51
S
Sadmasz C46
SCHOELLER ALLIBERT A63
Schrijnwerkers Plants B.V. C35
Service2Fruit Polska Sp. z o.o. B12
SFAMASZ Jan Dziedzic C74
Silversad B203
SIMAD ITALIA C27
Sinclair International B83
SKOVHAVE C16
SKRZYNIOPALETY KUDEŁKA B75
SOFRUPAK B91
SOLAN PRODUCENT MASZYN ROLNICZYCH C67
SORTER A61
Specjalistyczne Gospodarstwo Roślin Jagodowych OLCZYK B46
SPÓJNIA NOCHOWO A52
Stal Impex Sp. z o.o. C13
Stanflex A14
STAS Belgium B.V. A13
STIHL B30
STILMER SP. z o.o. B33
Storex B.V. A82
STOWARZYSZENIE POLSKICH SZKÓŁKARZY B34
STRIGIFORMES A60
Sumi Agro Poland Sp. z o.o. B96
Superborowka.pl A84
Syngenta B17
Synthos Agro A91
Szałas Agro B252
SZKÓŁKA BIELAK B246
Szkółka Cornus Mariusz Zasępa A8
SZKÓŁKA KOZERSKI B244
SZKÓŁKA ZŁOTA JAGODA B42
SZUGAJEW - AGRI Piotr SZUGAJEW B19
T
Tanake B76
Techsad C82
TERMOPOL ICE Sp. z o.o. C23
THERMOLUX C95
Timac Agro Polska Sp. z o.o. B64/B71
TIMBERWORKS Sp. z o.o. A15
TOOLMEX TRUCK C50
Toropak A67
TRADECORP B253
Tree Nursery Hillebrand/Szkółka Hillebrand B219
Tyczki do sadu (Rylsad) B13
U
UDOR S.p.a. C5
UNIA Sp. z o.o. C101
UNITEC SPA A41
V
VALAGRO Sp. A. B109
Van den Elzen Plants B217
Van Rijn- De Bruyn Szkółkarstwo B10
VEFI EUROPA Sp. z o.o. C24
VEGA URZĄDZENIA CHŁODNICZE C68
VIGOR A83
VITERA Polska Sp. z o.o. A45
VIVAGRO B112
Vivai F. LLi Zanzi B1
VIVAI MAZZONI B240
Vodatec Technologie Nawodnień B224
Voen A62
W
WDK Tunnels Polska B112
Weidemann C37
Weremczuk Agromachines C102
WIDLAK IMPORT WÓZKI WIDŁOWE C58
WINGFAN POLAND SPÓŁKA JAWNA PAWEŁ MIŚTA MICHAŁ HYBIORZ C33
WM Sp. z o.o C2
WODZIŃSKI C96
Woprol C40
W
www.sadyogrody.pl A20
Y
YARA POLAND C52
Z
ZAKŁADY CHEMICZNE SIARKOPOL TARNOBRZEG Sp. z o.o. B90
ZHU ARGO PAWEŁ KALIŃSKI C80
ZPTS MILANÓWEK A87
Związek Sadowników RP B209